Hand & Body Lotion - CaliVita

Go to content

Hand & Body Lotion

Produktet e tjera
Kozmetike Calivita
1 litër

Losion për duar dhe trup
në magazinë
mesazh
  • Natyral, i bazuar në vajin e avokados, pasurohet me vitaminë B5 dhe vaj jojoba.
  • Hidratim i thellë.
  • Përthithje e shpejtë.
  • Paketim ekonomik, familjar.
  • Me pompë për përdorim të rehatshëm.
  • Aromë e butë dhe për këtë arsye e përshtatshme edhe për meshkuj.
25% zbritje në blerjen e parë >>
arrow
Calivita Hand & Body Lotion

locion hidratues për trupin

Losion për duar dhe trup

Produkti Hand & Body Lotion është prodhuar sipas rregullave më të rrepta kozmetike, prandaj ruan bukurinë dhe shëndetin e lëkurës suaj. Përbërësi i saj më i rëndësishëm është skvaleni (ekstrakt nga vaji i ullirit), i cili e bën lëkurën më të butë dhe më elastike, kurse efekti i hidratimit të thellë ngadalëson procesin e plakjes së lëkurës. Vitamina E është një antioksidant i fuqishëm që gjithashtu parandalon plakjen. Përveç kësaj, produkti përmban bisabolol (substancë me efekte qetësuese) dhe silic, të cilat sigurojnë ndjenjën e mëndafshtë në lëkurë.

Kujt i rekomandohet?
secilit, në gjitha llojet e lëkurës, madje edhe për përdorim ditor;
losioni për trup absorbohet lehtë dhe shpejtë, prandaj është i përshtatshëm për përdorim ditor;
duke ju falënderuar butësisë dhe aromës së këndshme, meshkujt mund ta përdorin me plotë vetëbesim.

A e dini se?
A e keni ditur se pro-vitamina B5, një përbërës i produktit Hand & Body Lotion, e ushqen lëkurën, parandalon paraqitjen e akneve, mbron dhe rigjeneron lëkurën?
1 litër


arrow

Hand & Body lotion - komente produkt

Shto një koment, vlerësoni një produkt ose bëni një pyetje
There are no reviews yet.
0
0
0
0
0
arrow
garanci Çmimi më i ulët
Hand & Body lotion
Back to content