OrganiCare Anti-Ageing Cream - Krem kundër plakjes - CaliVita

Go to content

OrganiCare Anti-Ageing Cream - Krem kundër plakjes

Produktet e tjera
OrganiCare Anti-Ageing Cream
Kozmetike Calivita
Krem kundër plakjes

50 ml
në magazinë
OrganiCare Anti-Aging Cream - zbuloni krem anti-rrudhë
25% zbritje në blerjen e parë >>
shigjetë

krem anti-rrudhë

Produkti OrganiCare Anti-Ageing Cream, me përmbajtje të një kombinimi midis bimëve organike dhe acidit natyral hyaluronic, mund t’i reduktojë dukshmëritë e rrudhave që nga momenti fillestar dhe në mënyrë intensive ta hidratojë lëkurën e fytyrës suaj. Rezultati është i shpejtë dhe i dukshëm, për më tepër i këndshëm dhe natyral.

SEKRETI .... .... qëndron në kombinimin e veçantë të barishteve organike me acidin natyral hyaluronic. Ky krem i këndshëm i një kompozimi të butë absorbohet lehtë dhe mund ta zvogëlojë dukshmërinë e rrudhave që nga momenti i parë i përdorimit duke shtrënguar, hidratuar dhe ushqyer lëkurën e fytyrës.

PËRSE TË BLIHET?
  • Përbërësit e kremit kundër plakjes janë me të vërtetë natyrale dhe nuk e dëmtojnë shëndetin tuaj. Për më tepër, 99% e përbërësve stabilizues dhe jo aktivë janë po ashtu me origjinë natyrale krahas përbërësve aktivë.
Prandaj, ju nuk duhet të brengoseni se substancat sintetike do ta dëmtojnë strukturën e lëkurës suaj, apo që ta ngacmojnë atë. Ju nuk duhet të brengoseni se përbërësit artificial do ta ngritin rrezikun nga kanceri, ta dëmtojnë mëlçinë apo sistemin tuaj imun, apo të shkaktojnë probleme me frymëmarrje, çrregullime hormonale apo kokë-dhimbje kronike.
  • Përbërësit e saj aktivë janë bazuar kryesisht mbi barishtet dhe acidin natyral hyaluronic që është i ngjashëm me lëkurën.Shumicën e barishteve të tilla i kultivojmë në fermat tona organike të certifikuara.
Në këto ferma ne nuk përdorim pesticide, fertilizues artificial apo herbicide. Në këtë mënyrë organizmi juaj nuk ekspozohet ndaj substancave të ndryshme kimike.
  • Efekti i menjëhershëm. Bimët organike posedojnë vlera më të larta të vitaminave, mineraleve dhe elementeve tjera bimore në krahasim me bimët që kultivohen në ferma jo organike. Për më tepër, ne ekstraktojmë përbërësit aktiv duke përdorur procedura të lehta dhe vetëm në shkallë minimale i procedojmë ato. Efekti i kremit është jashtëzakonisht i mahnitshëm qysh në përdorimin e parë dhe i arrin gjitha objektivat pa efekte të dëmshme anësore.
  • Kremi ofron një përdorim të lehtë dhe të butë. Si rezultat, lehtë përdoret dhe shpejtë absorbohet. Është po ashtu një bazë e përkryer për makijazh.
  • Kremi ofron një aromë të këndshme, që është rezultat i kompozimit special, dhe që ofron ndjenjën e freskisë natyrale.
  • Produkt jo i dëmshëm për ambientin. Produktet që përmbajnë metale të rënda dhe substanca kimike e kontaminojnë tokën, ajrin dhe ujin, dhe shpesh përfundojnë në kanalizime.

Duke përdorur kremin kundër plakjes ju do të kontribuoni në ruajtjen e ambientit tonë, vendeve tona të punës, dhe për të ardhmen e fëmijëve tonë, kurse njëkohësisht ju përzgjidhni produktin që nuk është testuar tek shtazët.
50 ml

Dozimi:


PËRBËRËSIT


Përtëritje BIO për trupin drejt nga natyra

Kur aplikoni kozmetikë të përditshme të kujdesit të trupit, pyesni sa substanca artificiale ju aplikoni për veten tuaj? Dhe efektet e mrekullueshme terapeutike të bimëve nuk është e huaj për ju ... Kthehu me ne për rrënjët! Përdorni fuqinë natyrore, kozmetikë inovative OrganiCare CaliVita®. Këto produkte janë rezultat i studimeve më të fundit, afatgjata shkencore që janë projektuar për të përmbushur plotësisht nevojat individuale të grave, burrave dhe fëmijëve. Zbuloni forcën dhe fuqinë e kozmetikës natyrore që rrjedhin nga kultura organike, me të stimuluar shqisat, joshës aromat në paketim elegant, i lirë nga çdo ndotje nga kimikatet artificiale apo tymi.

Shfaqja e re, më pak rrudha në harmoni me natyrën

OrganiCare Anti-Aging Cream - zbuloni ...

Një krem ​​anti-rrudhë natyral


Ky krem ​​me një erë të këndshme, cilësi dritë që thith shpejt dhe në mënyrë të qartë forcon lëkurën e fytyrës, mbush rrudhat, duke e zvogëluar dukshmërinë e tyre dhe intensivisht moisturizes, ushqen dhe mbron lëkurën e fytyrë, qafë dhe dekolte. Dhe më e mira nga të gjitha ... është e butë në lëkurë dhe përmban përbërës të natyrshëm.

Acidi hialuronik për rrudhat

Acidi Hyaluronik - një komponent natyral i lëkurës kundër rrudhave


krem anti-rrudhë OrganiCare anti-plakje krem ​​përmban kompleks kombinim, e madhe e acidit Hyaluronic është jo vetëm i lartë, por edhe pesha e ultra-të ulët molekulare, një efekt multi-dimensionale. acid hialuronik ndodh natyrshëm në trupin e njeriut me moshën, shuma e saj ulet, e cila është një nga shkaqe për zvogëlimin hidratimit dhe qëndrueshmëri. acid Hyaluronic mund të lidhet nga një mijë deri në katër mijë herë më shumë ujë se sa pesha e saj, ajo është për shkak se në mënyrë të përkryer moisturizes lëkurën dhe e mbron atë nga tharje. acid Hyaluronic që ka peshë ultra të ulët molekulare menjëherë mbush rrudhat, ndërsa pesha molekulare të lartë sidomos hidratet, rikthen dhe ruan ekuilibrin e ujit të lëkurës.

Mos kërkoni një kohë më të gjatë!

Befasoni veten dhe pamjen tuaj më të afërt dhe të freskët! Lëkura e lagur, e ushqyer me përbërës natyralë! Zgjidhni OrganiCare AntiAgeing krem ​​anti-rrudhë krem!
shigjetë

OrganiCare Anti-Ageing Cream - komente produkt

Shto një koment, vlerësoni një produkt ose bëni një pyetje
There are no reviews yet.
0
0
0
0
0
shigjetë
garanci Çmimi më i ulët

Krem anti-rrudhash organike me acid hyaluronic

OrganiCare Anti-Ageing Cream Calivita
Back to content