Vital Woman - CaliVita

Go to content

Vital Woman

Për gra
60 tableta

Përforcues i performancës për femra
në magazinë
përmirësimin e libidos
25% zbritje në blerjen e parë >>
arrow
Calivita VitalWoman

një afrodiziak natyral

Përforcues i performancës për femra

Përmes përbërësve të saj bimorë ekzotikë, produkti Vital Woman është zhvilluar për të mbështetur proceset e shëndosha fiziologjike në trupin e femrës. Përbërësit e saj natyral kanë efekte të ngjashme me hormonet e femrave dhe në këtë mënyrë ato mund ta gjallërojnë, shtojnë vullnetin seksual, kurse në anën tjetër ofrojnë përmbajtje të lartë të vitaminave dhe mineraleve.

Kujt i rekomandohet?
- për ta shtuar aktivitetin seksual tek femrat, për një lidhje të plotë;
- për ta mbushur trupin me energji dhe për ta ndihmuar fertilitetin;
- për ta rivendosur rregullsinë e ciklit menstrual dhe për t’i lehtësuar dhimbjet e menstruacioneve;
- si një shtesë natyrale e hormoneve femërore pas menopauzës dhe për ta rivendosur epshin seksual;
- në raste të tensionit, gjendjes së keqe emocionale, për ta përmirësuar gjendjen e përgjithshme dhe për ta plotësuar trajtimin e depresionit.

A e dini se?
A e keni ditur se fletët e bimës turnera, rrënjë të barishtes aletris farinosa, dhe maca (Lepidium meyenii) në disa kultura janë shfrytëzuar si afrodiziak natyral?
60 tableta

Dozimi:
1-2 tableta në ditë me ushqim!

VitalWoman përbërësit aktiv në racion:
Damiana gjethe 100 mg
Rrënja Suma 100 mg
Katuaba 25 mg
Rrënja Maka 100 mg
Sarsaparila 50 mg
Palma në formë sharre 50 mg
Unicornis recta 25 mg
Ekstrakti i guaranës (st. 22% kof.) 100 mg

Formula - një afrodiziak natyral- përmban barëra që janë përdorur në mjekësinë popullore për shekuj, dhe janë të larta në vitamina dhe minerale; agjentët e tyre të tjera aktive të mbështesë në mënyrë efektive të shëndetshme, proceset vitale të trupit të femrës.

Disa shkurre të Amerikës së Jugut, të tilla si damiana, catauba, dhe Maca (nganjëherë referuar si "xhensen peruan"), janë përdorur për mijra vjet nga njerëz indigjene të basenit Amazonian për të ndihmuar të rritur dëshirën seksuale. Shkenca moderne ka zbuluar se këto bimë përmbajnë shumë vajra esenciale, sterole bimore, dhe alkaloide unike që mund të konsiderohen për efektin e tyre të raportuar mbi rritjen e vitalitetit seksual dhe të performancës. Guarana përmban kafeinë stimulues, e cila mund të ketë një ndikim pozitiv në qëndrueshmëri dhe performancën fizike. Rrënjë Unicorn përmban një saponin që është një shenjë paralajmëruese për të estrogjenit hormonit femëror. Një tjetër bimë që mund të ofrojë mbështetje ushqyese për normale, nivelet e estrogjenit të shëndetshme issuma (paniculata Pfaffia).

KUJDES!
Ju duhet të konsultoheni me një mjek i kualifikuar mjekësor, para se të marrë ndonjë shtesë.
Ky produkt përmban stimuluesve. Si e tillë, ju nuk duhet të marrë atë në qoftë se ju keni tension të lartë të gjakut, çdo lloj të gjendjes kardiovaskulare, në qoftë se ju vuani nga hipertensioni apo dhimbje koke, ose kanë probleme me gjumin. Nëse ju nuk jeni të sigurt, konsultohuni me mjekun tuaj para se të marrë këtë produkt.
A nuk e kalon futje e rekomanduar ditore.
Shtesat ushqimore nuk mund të zëvendësojnë për një dietë të ekuilibruar të përzier.
Mbani jashtë të arrijnë të fëmijëve të vegjël.
arrow

Vital Woman - komente produkt

Shto një koment, vlerësoni një produkt ose bëni një pyetje
There are no reviews yet.
0
0
0
0
0
arrow
garanci Çmimi më i ulët
VitalWoman
Back to content