OrganiCare Bath & Shower - CaliVita

Go to content

OrganiCare Bath & Shower

Produktet e tjera
Kozmetike Calivita
250 ml

OrganiCare KUJDESI PËR FLOKËT DHE TRUPIN
në magazinë
Kujdes natyral për lëkurën e ndjeshme

Kujdes natyral për lëkurën e ndjeshme

Xheli organik i banjës dhe dushit pastron dhe ushqen butësisht lëkurën e të gjithë anëtarëve të familjes, rikthen pH-në e saj natyrale dhe lë një ndjenjë freskie dhe relaksi.
25% zbritje në blerjen e parë >>
arrow

xhel organik për dush dhe banjë

KUJDESI PËR FLOKËT DHE TRUPIN  Produktet tona për kujdes ndaj trupit dhe flokëve përbëhen nga aloe vera, vaji i ullirit, vaji nga kokrra e grurit, livando, rozmarina dhe gjalpi shea. Fuqinë dhe pastërtinë e bimëve e kemi mbërthyer me një aromë të sofistikuar të cilën ua ofrojmë në një pako të bukur e elegante për të ju ndihmuar në rivendosjen e gjendjes natyrale të lëkurës dhe flokëve tuaj.

A E DINI SE?
A e dini se një produkt duhet t’i plotësoj kushtet e rrepta për t’u kualifikuar si produkt kozmetik organik? Përveç tjerash, në këto kushte kërkohet që lënda e parë të prodhohet në ferma organike, të respektohen saktësisht teknologjitë prodhuese, si dhe të shmanget përdorimi i substancave kimike, sintetike apo modifikimi gjenetik.arrow

OrganiCare Bath & Shower - komente produkt

Shto një koment, vlerësoni një produkt ose bëni një pyetje
There are no reviews yet.
0
0
0
0
0
arrow
garanci Çmimi më i ulët
OrganiCare Bath & Shower Calivita
Back to content