TrimeX WMS - CaliVita

Go to content

TrimeX WMS

Mbështetje për humbjen e peshës
473 ml

Formula e lëngshme për humbje peshe
This product is unavailable.
TrimeX - ndihmë për humbje peshe
25% zbritje në blerjen e parë >>
strijela

produkt i lëngshëm për humbje peshe

Formulë e lëngshme për humbjen e peshës

TrimeX është një preparat i lëngshëm për ta ndihmuar humbjen e peshës; produkti përmban një aminoacid kompleks, përzierje e patentuar antioksidante dhe krom për të ju ndihmuar që ta mbani peshën tuaj ideale. Aminoacidet mbrojnë muskujt tuaj nga humbja e masës, si dhe kontribuojnë në zhvillimin e tyre. Antioksidantët e fuqishëm në përzierjen e patentuar mbështetin organizmin, kurse HCA e ekstraktuar nga Garcinia cambogia parandalon që ushqimet e konsumuara të transformohen në yndyra. Ju mund ta keni një jetë aktive, dietë adekuate dhe TrimeX!

Kujt i rekomandohet?
- personave që kërkojnë ndihmë natyrale për të mbajtur dietë për dobësim përkundër ushqimit, jetës së tyre të shëndoshë dhe aktive;
- për ta nxitur metabolizmin;
- për ta ndryshuar mënyrën e jetës, për ta lehtësuar këtë ndryshim.

A e dini se?
A e keni ditur se mbipesha ndikon negativisht në zemër, enë të gjakut, nyje, hormone, aktivitete seksuale, reproduktim, si dhe mund të ndikoj edhe në humorin tuaj?
473 ml

Dozimi:
1 lugë e plotë gjelle para gjumit me 2.4 decilitra ujë 3 orë pas ushqimit tuaj të fundit.

Përbërësit
2.5mg Mangan
120mcg Krom
3mg Përzierje proteinash: (nga kolagjeni i hidrolizuar) Profili tipik: L-alanine, L-arginine, L-asparti
500mg Përzierje farmaceutike Ekstrakt nga fara e grejpfrutit, Aloe vera në formë xheli, ekstrakt aguli

Ushtrimet fizike dhe jetese aktive të luajë një rol jetik në ruajtjen e peshës duhur dhe një qenie të përgjithshme mirë. Trimex është një shtesë e shkëlqyer diete, përbërësit aktiv të cilit të ndihmojë ruajtjen e peshë të shëndetshme dhe një trup në formë të mirë. Ajo është shumë e rekomanduar për njerëzit aktive që nga ajo është më efektive kur përdoret në lidhje me ushtrimin fizik.

Trimex WMS është një shtojce dietetike kompleks që mund të ndihmojë të kontribuojnë në efektivitetin e një programi humbje peshe-, kur kombinohet me një kalori të kontrolluar nga dietë dhe ushtrim planin e duhur. Ajo është në formë të lëngshme për të siguruar thithjen shpejtë dhe biodisponibilitetin maksimal prej perberesve aktive. Këto përbërës përfshijnë:

Kromi
Kromi është një element thelbësor në procesin që kthen yndyrë dhe karbohidratet në trupin tonë në energji të përdorshme. Ajo është menduar për të rritur efikasitetin e insulinës, hormoni që është e nevojshme për të transportuar këto ushqyesve nëpër membranën qelizore në mënyrë që ata mund të oksidohet për energji në Mitochondria. Luhatjet e papritura në nivelin e sheqerit në gjak mund të beftë uri dhe mall për ëmbëlsirat, dhe shfrytëzim më efikas të insulinës mund të ndihmojë në zbutjen e dëshirat e tilla duke ndihmuar për të balancuar e sheqerit në gjak në mënyrë më efikase.

Mangani:
Mangani është i përfshirë në karbohidrate, yndyrë, proteina dhe metabolizmin e energjisë. Përveç kësaj mangan është i njohur si një antioxidant dhe ajo merr pjesë në mbrojtjen e qelizave kundër dëmeve të lirë radikal.

Proteina (amino acid nga kolagjenit hydrydrolysed)
Mbështet masë të ligët trupit përmes sintezës së proteinave në përgjigje të ushtruar.

Farë grejpfrut ekstrakt
Farë grejpfrut ekstrakt është e lartë në pektin soluable fibra, e cila ndihmon nivele më të ulëta të kolesterolit serum. Ajo është një burim i mirë për antioksidantë polyphenol, dhe ka demonstruar disa efekte antibiotik. .

Aloe Vera pelte:
Aloe Vera ndihmon për të enhace përgjigje purgativ (lëvizje zorrë) dhe në këtë mënyrë të mbështesë heqjen e mbeturinave dhe toksinave nga trupi.

Hydroxycitrate (HCA)
Rrjedh nga Garcinia cambogia bimore, acid hydroxycitrate (HCA) mund të jetë i dobishëm si një suppressant apetitie. Ka gjithashtu kanë qenë disa tregues se HCA mund të jetë e dobishme në frenimin lipogenesis, konvertimin e karbohidrateve të tepërta në yndyrë.

KUJDES!
Ju duhet të konsultoheni me një mjek i kualifikuar mjekësor, para se të marrë ndonjë shtesë.
Ky produkt është menduar vetëm si mbështetje ushqyese për një program humbje peshe që përfshin stërvitje të rregullt dhe një dietë kalori të kontrolluara. Ajo nuk duhet të konsiderohet si një zëvendësim për dietë të përshtatshme dhe ushtrim.
A nuk e kalon futje e rekomanduar ditore.
Shtesat ushqimore nuk mund të zëvendësojnë për një dietë të ekuilibruar të përzier.
Mbani jashtë të arrijnë të fëmijëve të vegjël.
strijela

TrimeX - komente produkt

Shto një koment, vlerësoni një produkt ose bëni një pyetje
There are no reviews yet.
0
0
0
0
0
strijela
garanci Çmimi më i ulët
TrimeX WMS
Back to content